Malotraktory

malotraktory-traktory-LS-tractor

Traktory LS - kompaktní traktory řady J

Traktor LS řady J vybavený čelní hydraulicky ovládanou sněhovou radlicí při úklidu sněhu

Traktor LS řady J osazený mulčovačem GEO

Komunální malotraktor LS řady J s kabinou.

Nejmenším z produktové řady traktorů značky LS je malotraktor řady J, který je svými rozměry a užitnými vlastnostmi ideálním nástrojem pro komunální využití. Již v základním provedení disponuje tento komunální malotraktor celkovou průjezdní šířkou 117 cm, kterou lze montáží alternativních pneumatik snížit až na 105 cm.

Malotraktory LS řady J jsou osazeny osvědčeným motorem značky Mitsubishi o výkonu 27 hp. Přenos síly od motoru na kola zajišťuje hydrostatická převodovka ovládaná komfortním pedálem kolébkového typu, který umožňuje operativní změnu pojezdu vpřed či vzad bez řazení a bez překládání nohy z pedálu na pedál. K dispozici jsou dále dva rozsahy pojezdových rychlostí, které jsou řazeny mechanicky redukční převodovkou.
Samozřejmostí je přiřaditelný náhon 4WD a uzávěrka diferenciálu zadní nápravy.

Traktor je ve standardu vybaven zadní vývodovou hřídelí 540 ot/min a středovou vývodovou hřídelí 2000 ot/min. Volič jejich režimů pak umožňuje aktivaci jedné z nich, případně jejich souběžný chod.
Na přání lze traktor osadit přední vývodovou hřídelí a předním hydraulicky ovládaným závěsným zařízením.

Možnosti hydraulického okruhu jsou kromě zadního závěsu kategorie CAT.1 rozšířeny o na zádi umístěný pár rychlospojek nezávislého vnějšího okruhu.

Komfort obsluhy lze zvýšit montáží uzavřené a vytápěné kabiny. Pro zákazníky, kteří jsou omezeni průjezdní výškou, nabízíme traktor se sníženou kabinou (průjezdní výška traktoru je 2 metry).

Komunální malotraktor LS řady J s kabinou

Komunální malotraktor LS řady J s kabinou. Komunální malotraktor LS řady J s kabinou. Komunální malotraktor LS řady J s kabinou.

Provedení se sníženou kabinou (průjezdní výška do 2 m) a travními pneumatikami:
Traktory LS Traktory LS

Technická data modelů řady J

Technická data traktorů LS řady J ve formátu *.pdf jsou ke stažení zde

Fotogalerie

Provedení malotraktoru řady J s kabinou a čelním nakladačem:

Traktory LS Traktory LS Traktory LS
Traktory LS Traktory LS Traktory LS Traktory LS

Traktory LS Traktory LS Traktory LS Traktory LS Traktory LS Traktory LS Traktory LS Traktory LS Traktory LS Traktory LS Traktory LS
Traktory LS Traktory LS Traktory LS Traktory LS Traktor LS řady J vybavený čelní hydraulicky ovládanou sněhovou radlicí při úklidu sněhu Traktory LS

Copyright © 2009-2014 Zdeněk Havlíček, Bronislav Indra